Mūsu stāsts

Kādu dienu ar mums nesaistītā, bet mums zināmā uzņēmumā notika nelaimes gadījums ar kādu no darbiniekiem. Par laimi, negadījumā nebija nekāda dzīvības apdraudējuma, tomēr tā bija nepatīkama situācija ne tikai darbiniekam, bet arī pašam uzņēmumam. Šis notikums uzņēmuma vadībai lika saprast to, ka viņiem nav īsti zināms, kā šādā situācijā rīkoties un ko darīt tālāk, lai līdzīgas situācijas vairs nekad neatkārtotos. Notikušais, kas šoreiz beidzās labi, lika pārdomāt daudzus jautājumus, kas saistīti ar darbinieku drošību darbā, viņu veselību un iespējamajiem apdraudējumiem un to, kā no tā izvairīties.

Kā mēs noskaidrojām, šajā uzņēmumā nebija nekādas darba aizsardzības sistēmas vai kārtības, kas šādos gadījumos ir ļoti svarīga. Vēl jo vairāk – brīdī, kad tas bija nepieciešams, uzņēmuma vadība saskārās ar grūtībām darba aizsardzības speciālista vai kompetentās institūcijas atrašanā.

Tā arī radās ideja par mūsu uzņēmuma izveidi. Mēs apvienojām mums zināmos speciālistus, kuriem piemīt visas nepieciešamās zināšanas un iemaņas, lai varētu palīdzēt mūsu klientiem apzināties darba aizsardzības lomu uzņēmumā, ieviest darba aizsardzības sistēmu un tālāk rūpēties par to, lai tā reāli darbotos un tiktu pielietota ikdienā.

Turklāt gadījumos, ja mūsu klienti ir nonākuši līdz tiesai kādu konkrētu atgadījumu dēļ, kas saistīti ar darba aizsardzības likumdošanas prasību pārkāpšanu, mēs piedāvājam profesionālu palīdzību – mūsu klientu pārstāvību tiesā un citās institūcijās.

Mēs sniedzam tādu pakalpojumu, kas ir pārbaudīts dzīvē, jo mūsu komandā ir speciālisti, kas pārzina šīs lietas, ir to iepriekš darījuši un ir veiksmīgi tajā, ko dara.

Mēs Jums palīdzēsim sakārtot Jūsu darba aizsardzības sistēmu tā, lai Jums nebūtu jāpārmaksā sodos par neizpildītām likumu prasībām un jācieš zaudējumi nelaimes gadījumu dēļ. Sadarbība ar mums Jums izmaksās lētāk nekā pārkāpumi darba aizsardzībā!

Kas mēs esam?

Mēs esam profesionāļu komanda, kas apvieno darba aizsardzības un juridisko pakalpojumu speciālistus. Esam sertificēta kompetentā institūcija darba aizsardzībā. Esam ieguvuši starptautiski atzīto sertifikātu atbilstoši ISO 90001:2009 standartam, kas apliecina mūsu spēju sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumu.

Lai mūsu sniegums būtu maksimāli kvalitatīvs, mēs regulāri konsultējamies ar ekspertiem, kuri uzkrājuši vērā ņemamu pieredzi – cilvēkiem, kurus varētu dēvēt par savas nozares guru. Mēs labprāt ieklausāmies viņu padomos un labākos no tiem izmantojam savā darbībā. Mēs esam vērsti uz mūsu pakalpojumu attīstību, līdz ar to mūsu klienti var būt droši, ka mūsu piedāvājums būs aktuālākajām tendencēm atbilstošākais.

Ko mēs darām?

Mēs sniedzam darba aizsardzības pakalpojumus no A līdz Z: no darba aizsardzības līdz tiesvedībai neizpildītu darba aizsardzības likumdošanas prasību dēļ un pārkāpumu gadījumā.

Papildus darba aizsardzības pakalpojumiem mēs piedāvājam juridiskos pakalpojumus, kas Jums būs vajadzīgi gadījumos, ja neesat izpildījuši visas likumdošanas prasības attiecībā uz darba aizsardzības jomu, un nonāksiet līdz tiesvedībai.

Kādos gadījumos mēs Jums varam palīdzēt?

Mēs Jums varam palīdzēt dažādās situācijās:

  • Gadījumos, ja Jums nav ne mazākās nojausmas par to, ko nozīmē darba aizsardzība un kādēļ tā vajadzīga.
  • Tad, ja Jūsu uzņēmumā ir vajadzīga darba aizsardzības sistēma.
  • Visu nepieciešamo dokumentu sakārtošanā, ko nosaka darba aizsardzības likumdošana.
  • Brīdī, kad Jums jāorganizē darbinieku obligātās veselības pārbaudes.
  • Situācijā, kad Jums jānovērtē vecā darba aprīkojuma atbilstība vai jāuzlabo tā drošība.
  • Situācijās, kad Jūsu uzņēmumā būs noticis nelaimes gadījums, izmeklēsim to un uzskaitīsim notikušos nelaimes gadījumus darba vietā.
  • Apsekosim Jūsu uzņēmumu un sniegsim atzinumu, lai saprastu, kas ir tās darba vides problēmas, kas nekavējoties ir jānovērš.
  • Veiksim Jūsu darbinieku apmācību un instruktāžu, lai pēc iespējas samazinātu nelaimes gadījumu skaitu.
  • Sniegsim palīdzīgu roku un vērtīgus padomus pat tad, ja tiksiet uzaicināts uz tiesu, lai atbildētu par pārkāpumiem, kas saistīti ar darba aizsardzības jomu.

Mūs palīdzība var noderēt arī daudzos citos gadījumos, kas te nav minēti, bet Jums ir aktuāli. Sniegsim konsultācijas par Jums svarīgiem darba aizsardzības jautājumiem, lai saprastu, kā tālāk rīkoties. Tāpēc iesakām sazināties ar mums, lai norunātu tikšanos un klātienē izrunātu visas Jums neskaidrās lietas.

Informāciju par mūsu komandu atradīsi sadaļā “Kontakti”!